Dobra wiadomość dla kibiców Widzewa - wygrana z Pelikanem! - INFO BAI

Sobota, 18 listopada 2017
Wybierz miasto na mapie
Dobra wiadomość dla kibiców Widzewa - wygrana z Pelikanem!
Data dodania: 2017-10-23 08:35:16
Dobra wiadomość dla kibiców Widzewa - wygrana z Pelikanem! Dobra wiadomość dla kibiców Widzewa - wygrana z Pelikanem! Dobra wiadomość dla kibiców Widzewa - wygrana z Pelikanem! Dobra wiadomość dla kibiców Widzewa - wygrana z Pelikanem!
Źródło zdjęcia: facebook/ RTS Widzew Łódź
Wczoraj o godzinie 18 odbył się mecz Widzewa Łódź z Pelikanem Łowicz.

Pierwsza połowa była wyrównana i zakończyła się wynikiem 0:0. Drugą połowę Łodzianie zaczęli bardzo zmotywowani, widać było w nich chęć walki o 3 punkty, co przełożyło się na zdobycie bramki w 64 minucie. Daniel Mąka wykonywał rzut wolny i wybrał opcję wysuniecia piłki na róg pola karnego Sebastianowi Zielenieckiemu, który popisał się świetnym strzałem z dystansu, którego bramkarz rywali nie był w stanie obronić. Widzew do 85 minuty grał dobrze w obronie i skutecznie zatrzymywał ataki rywala, lecz w owej minucie fatalnie zachowali się w obronie i pozwolili uderzyć na bramkę Robertowi Kowalczykowi (byłemu zawodnikowi Widzewa), który z łatwością pokonał Patryka Wolańskiego.
. Widzew od tej pory zaczął ostro walczyć o wygraną. W międzyczasie długo z boiska nie podnosił się Patryk Wolański po zderzeniu z jednym z rywali, przez co sędzia musiał doliczyć 8 minut do podstawowego czasu gry. Zwieńczeniem ostrej walki Widzewiaków był gol Kacpra Falona w ostatniej akcji meczu. Złe wybicie rywali zebrał Pigiel, który dośrodkował w pole karne, gdzie był Kacper Falon i to on wbił piłkę do bramki. Po tej akcji sędzia główny zakończył spotkanie. Kibice mimo okresowo złej gry Widzewa świetnie się bawili na trybunach. Trybuna "Pod Zegarem" skutecznie utrzymywała świetną atmosferę w czasie meczu i nie pozwalała się nudzić innym.

Wczoraj został pobity rekord frekwencji - 17 246 kibiców. Pragniemy wspomnieć, że rekord obecności w 1 lidze wyniósł 11 tysięcy kibiców. Życzymy zawodnikom utrzymania dobrej passy i wejścia do 2 ligi.