Czwartek, 21 czerwca 2018
Wybierz miasto na mapie
Mistrz się nie zmienił
Data dodania: 2017-12-20 10:06:52
Mistrz się nie zmienił Mistrz się nie zmienił Mistrz się nie zmienił Mistrz się nie zmienił
Źródło zdjęcia: uml.lodz.pl
W finałowym meczu 38. edycji koszykarskiej ligi CNBA zawodnicy Hycom Basket Squad pokonali KB-Adwokatów 94:86 i obronili tytuł mistrzowski. Konkurs Rzutowy i sztabkę złota wygrała para Filip Tonkiel – Przemysław Grabowski.

Ten ostatni w meczu finałowym z kolegami z zespołu robił co mógł, by zdetronizować mistrzów, jednak doświadczona ekipa Hyco Basket Squad nie dała sobie odebrać tytułu. Podopieczni Marcina Michalskiego utrzymali prowadzenie do końcowej syreny i po raz drugi z rzędu mogli świętować zwycięstwo w Superlidze CNBA.
. Za ten triumf otrzymali m.in. srebrne sygnety.

Sztabka złota była natomiast główną nagrodą Konkursu Rzutowego, który rozstrzygnął się w przerwie meczu finałowego. W decydującym starciu para Tonkiel/Grabowski wygrała rywalizację z Pauliną Kubiak i Damianem Staniaszkiem. Był to jeden z wielu konkursów przygotowanych z okazji zakończenia 38. edycji rozgrywek. Kolejna ruszy w połowie lutego.