Dlaczego uciekła ze szpitala? - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa


 
Poniedziałek, 17 grudnia 2018
Wybierz miasto na mapie
Dlaczego uciekła ze szpitala?
Data dodania: 2018-01-04 13:33:06
Dlaczego uciekła ze szpitala?
Źródło zdjęcia: facebook.com/ epainfo.pl/
W środowy wieczór służby ratownicze pognały na ul. Wileńską 35 w Pabianicach (łódzkie).

W jednym z mieszkań na czwartym piętrze miało dojść do próby samobójczej. 43-latka mogła zażyć sporą ilość leków i popić je alkoholem.

Kiedy policjanci zapukali do drzwi mieszkania kobiety, ta zdziwiona zapytała: „o co chodzi?”, ale po namyśle wpuściła funkcjonariuszy i ratowników do środka. (Strażacy zadysponowali nawet drabinę, na wypadek konieczności wejścia do mieszkania przez okno.
.)

Medycy biorąc pod uwagę stan emocjonalny kobiety i prawdopodobieństwo podjęcia przez nią kolejnej samobójczej próby, zadecydowali o przetransportowaniu jej do szpitala. Kobieta niechętnie, ale weszła do karetki. Dalszego ciągu nikt się nie spodziewał…

Po niecałych dwóch godzinach policjanci otrzymali zgłoszenie od jednego z lekarzy, że kobieta uciekła z oddziału. Funkcjonariusze przeszukali teren wokół szpitala, następnie pojechali do mieszkania niedoszłej samobójczyni. Kobieta była w domu. Zadysponowano kolejna karetkę.

W sprawie 43-latki już nie raz interweniowały służby. 30 sierpnia 2016 roku, strażacy wchodzili do jej mieszkania przez okno. Sąsiedzi myśleli, że kobieta nie żyje!

Źródło informacji: epainfo.pl/ A.W.
Tagi: Pabianice, samobójstwo, szpital
go to top