Wybuch przy Przemysłowej. Ranny strażak potrzebuje pomocy - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa


 
Niedziela, 24 marca 2019
Wybierz miasto na mapie
Wybuch przy Przemysłowej. Ranny strażak potrzebuje pomocy
Data dodania: 2018-01-05 09:09:12
Wybuch przy Przemysłowej. Ranny strażak potrzebuje pomocy
Źródło zdjęcia: facebook.com/ tulodz.com/
Wybuch spowodował liczne rany twarzy i tułowia, ale co najważniejsze poważne uszkodzenia słuchu i lewego oka, stan strażaka jest ciężki…

Akcja przy ul. Przemysłowej w Łodzi, miała na celu dotarcie do osoby wzywającej pomocy, będącej w mieszkaniu i nie mogącej się samodzielnie poruszać, która od 3 dni leżała na podłodze. Podczas akcji doszło do eksplozji nieznanego materiału pirotechnicznego.

APEL:

"Drodzy Przyjaciele, Koledzy, mieszkańcy naszego Miasta i nie tylko, wszyscy ludzie dobrej woli, pomóżcie nam pomóc Arkowi! To również kochający mąż Magdy i ojciec ukochanych córeczek Julci i Nikolki, które mimo niewielu lat wspierają nie tylko swojego Tatę, ale również Mamusię.

Wierzymy całą strażacką bracią, że będziemy się dobrze widzieć i słyszeć z naszym przyjacielem.
.

To co możemy zrobić na ten moment, prócz modlitwy, to wesprzeć go finansowo, aby prócz osobistego dramatu i niepewności, nie zabrakło funduszy na leczenie, rehabilitację i transport w poszukiwaniu pomocy.

Do tej pory to Arek niósł pomoc potrzebującym, nie wahał się kiedy trzeba było ratować życie innych. My też nie wahajmy się czy mu pomóc! Razem możemy więcej.
Nasz Strażak dziś w Lublinie został poddany kolejnej operacji, wierzymy że się udało, ale czas jest naszym wrogiem. Musimy niestety czekać. Jeszcze wiele cierpienia, bólu, niepewności i nieprzespanych nocy, wiele pytań dlaczego tak, dlaczego on?

Nie zapominajmy, że Arek to strażak z 17 letnim doświadczeniem, to nie tylko nasz Przyjaciel, kolega, sąsiad, to przede wszystkim młody człowiek, kochający mąż i ojciec, a także syn.

Póki co każdą kwotę można wpłacać na konto Fundacji Mała Straż z dopiskiem "Pomagam Arkowi".


Bank PKO BP Nr konta 41 1020 3408 0000 4802 0405 9283."

Źródło informacji: tulodz.com/A.W.
Tagi: Pomagam Arkowi, Łódź, Mała Straż, wybuch
go to top