Łódzcy mistrzowie
Data dodania: 2018-03-02 14:41:10
Łódzcy mistrzowie Łódzcy mistrzowie
Źródło zdjęcia: Urząd Miasta Łodzi
Niepokonani okazali się siatkarze Szkoły Podstawowej nr 56 w Łodzi w odbywających się w Tomaszowie Mazowieckim Mistrzostwach Województwa w siatkówce chłopców.

W fazie grupowej łódzcy zawodnicy pokonali gładko Szkołę Podstawową nr 5 z Ozorkowa oraz Szkołę Podstawową nr 1 z Bełchatowa, awansując tym samym do finału turnieju, w którym zmierzyli się z gospodarzem - Szkołą Podstawową nr 12 z Tomaszowa Mazowieckiego. Był to bardzo zacięty bój.
. Pierwszy set zakończył się zwycięstwem łodzian 25-18. W drugim, zakończonym wynikiem 25-19, musieli oni uznać wyższość tomaszowian. Trzeci set po bardzo zaciętej walce wygrała Szkoła Podstawowa nr 56 z Łodzi w stosunku 15-10 i stanęła na najwyższym stopniu podium.

Utalentowani siatkarze w maju 2018 roku będą reprezentowali Łódź podczas Mistrzostw Polski w Głuchołazach.