Widzew Łódź - Victoria Sulejówek 2:0 (1:0) – 10 marca 2018 - INFO BAI

Niedziela, 09 grudnia 2018
Wybierz miasto na mapie
Widzew Łódź - Victoria Sulejówek 2:0 (1:0) – 10 marca 2018
Data dodania: 2018-03-11 09:58:54
Widzew Łódź - Victoria Sulejówek 2:0 (1:0) – 10 marca 2018 Widzew Łódź - Victoria Sulejówek 2:0 (1:0) – 10 marca 2018 Widzew Łódź - Victoria Sulejówek 2:0 (1:0) – 10 marca 2018 Widzew Łódź - Victoria Sulejówek 2:0 (1:0) – 10 marca 2018
Źródło zdjęcia: Anna Szymczak
Widzew wygrał pierwsze wiosenne spotkanie w dość spokojnym stylu. Po golach debiutujących w łódzkiej drużynie Słowaków pokonali oni Victorię Sulejówek.

Spotkanie zaczęło się dość spokojnie ale z dystansem. Goście oddali inicjatywę, czekając na błąd Widzewa. Pierwszą groźniejszą akcję ujrzeliśmy w 6. minucie, gdy Marek Zuziak zbyt płasko strzelił z rzutu wolnego.
. Dominik Pusek zdołał jednak odbić piłkę na rzut rożny.

Pomimo to chwilę później było już 1:0. Łodzianie wykonywali rzut rożny, Michalski zagrał na piąty metr, a głową pomógł Robert Demjan! Piłkarze z Sulejówka pierwszy raz zaatakowali na poważnie w 22. minucie.

Gospodarze sprawiali momentami wrażenie, jakby skromne prowadzenie im wystarczało. Dopiero w 44. minucie indywidualną akcją popisał się Michalski, zamykać strzałem próbował ją Pieńkowski, ale został zablokowany. Za to Marek Zuziak wykorzystał świetną centrę Kacpra Falona i głową umieścił piłkę w siatce.

Widzew wygrał pierwsze wiosenne spotkanie w dość spokojnym stylu a kibice jak zawsze też dopisali. Na trybunach zasiadło ponad 17 tysięcy kibiców .

Dzięki tej wygranej łódzka drużyna obejmie prowadzenie w lidze, ponieważ niespodziewanie zespół Sokoła Aleksandrów Łódzki zremisował z Turem Bielsk Podlaski.