Świetna wygrana Widzewa z rezerwami Legii Warszawa 3:2 - INFO BAI

Piątek, 20 lipca 2018
Wybierz miasto na mapie
Świetna wygrana Widzewa z rezerwami Legii Warszawa 3:2
Data dodania: 2018-04-15 10:26:30
Świetna wygrana Widzewa z rezerwami Legii Warszawa 3:2 Świetna wygrana Widzewa z rezerwami Legii Warszawa 3:2 Świetna wygrana Widzewa z rezerwami Legii Warszawa 3:2 Świetna wygrana Widzewa z rezerwami Legii Warszawa 3:2
Źródło zdjęcia: Anna Szymczak
W sobotnim (14.04) meczu Widzew wygrał z rezerwami Legii Warszawa 3:2. Gole dla łodzian zdobyli Mateusz Michalski, Robert Demjan i Dario Kristo.

Początek meczu zaczął się świetnie dla Widzewa, bo już pierwsza akcja zakończyła się golem. Marcin Pigiel pobiegł lewą stroną, zacentrował w pole karne, a Mateusz Michalski z bliska nie dał szans bramkarzowi.
. Jednak pomimo tego goście przeprowadzili szybką kontrę, a Robert Bartczak – mimo asysty Sebastiana Zielenieckiego – wbiegł w pole karne, położył na ziemi Macieja Humerskiego i z bliska wyrównał. W kolejnych minutach meczu Pigiel dośrodkował w pole karne i wydawało się, że Viaceslavs Kudriavcevs spokojnie wyjaśni sytuację. Niespodziewanie jednak piłka wypadła mu z rąk i wylądowała pod nogą Roberta Demjana, a ten wbił ją do bramki.

Druga połowa także zaczęła się intensywnie , czyli od szybko strzelonej bramki przez drużynę Widzewa . Z rzutu rożnego dośrodkował Michalski, a niepilnowany Dario Kristo spokojnie przymierzył głową, kierując piłkę w górny róg bramki.
Niestety po niezbyt groźnej sytuacji, po pierwszym po przerwie pobycie w polu karnym, legioniści wywalczyli rzut karny, zamieniony na gola. Humerski był bliski obrony, lecz piłka przeleciała mu pod ręką.

Widzew Łódź - Legia II Warszawa 3:2 (2:1)

Bramki:

1:0 - Mateusz Michalski (3’)

1:1 - Robert Bartczak (10’)

2:1 - Robert Demjan (25’)

3:1 - Dario Kristo (50’)

3:2 - Robert Bartczak (72’)

Widzew: Maciej Humerski - Marcin Pigiel, Sebastian Zieleniecki, Damian Kostkowski, Radosław Sylwestrzak, Daniel Mąka (82’ Michał Miller), Dario Kristo, Maciej Kazimierowicz, Mateusz Michalski (90' Kacper Falon), Karol Stanek (64’ Marcin Pieńkowski), Robert Demjan.

Legia: Vjaceslavs Kudrjavcevs - Mateusz Bondarenko (60’ Piotr Cichocki), Kacper Pietrzyk, Mateusz Praszelik, Michał Góral, Michał Karbownik (71’ Bartosz Gęsior), Kamil Orlik (66’ Bartosz Rymek), Mikołaj Kwietniewski, Konrad Matuszewski, Arkadiusz Najemski (84’ Grzegorz Aftyka), Robert Bartczak.

Kartki: Michalski - Kwietniewski, Matuszewski, Praszelik, Pietrzyk

Sędziowie: Wojciech Jarguz (główny), Paweł Jarguz, Michał Pereszczako (asystenci) - wszyscy WMZPN

Frekwencja: 17 987