Manufaktura zaprasza na spotkania autorskie w tym tygodniu - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa


 
Niedziela, 24 lutego 2019
Wybierz miasto na mapie
Manufaktura zaprasza na spotkania autorskie w tym tygodniu
Data dodania: 2018-06-04 16:23:08
Manufaktura zaprasza na spotkania autorskie w tym tygodniu
Manufaktura zaprasza na spotkania autorskie w tym tygodniu Manufaktura zaprasza na spotkania autorskie w tym tygodniu Manufaktura zaprasza na spotkania autorskie w tym tygodniu
Źródło zdjęcia: Manufaktura / materiały prasowe
Jest to świetna okazja dla miłośników literatury do spotkań z ulubionymi autorami.

Prezentujemy program spotkań:

Natalia Sońska

6 czerwca, godz. 18:00

Dla Natalii Sońskiej pisanie jest pasją i przyjemnością. Tworzy przepiękne opowieści o miłości i o emocjach – nie zawsze tych łatwych. W swoich książkach stara się przekazać, że życie potrafi zaskakiwać i w dużej mierze od człowieka zależy, jak potoczą się jego losy. Wierzy w happy endy i z tą dewizą podąża również przez własne życie. Do Łodzi przyjedzie w związku z premierą pierwszej książki w ramach nowej serii pt. „Jagodowa miłość. Tom 1. Cała przyjemność po mojej stronie” (Czwarta Strona). Opowiada w niej o cukierni „Słodka”, w której już od progu pachnie wanilią i sernikiem. Jagoda piecze i ozdabia słodkości, wkładając w to całe serce.
. Regularnie do „Słodkiej” zagląda Tomasz – czy to zasługa pysznego sernika, czy zamkniętemu w sobie wdowcowi wpadła w oko autorka jego wyjątkowej receptury? Być może więcej autorka zdradzi podczas spotkania.

Katarzyna Puzyńska

7 czerwca, godz. 18:00

„Lipowo. Tom 9. Nora” (Prószyński Media) to kolejna już część sagi Katarzyny Puzyńskiej o policjantach w Lipowie i aspirancie Danielu Podgórskim. Niewielka wieś pod Brodnicą, gdzie toczy się akcja powieści, jest wzorowana na miejscowości, w której autorka spędzała wiele czasu w dzieciństwie. W najnowszym tomie znajdziemy przede wszystkim opowieść o zaginionej Berenice oraz morderstwie pacjentki w szpitalu psychiatrycznym, która na kilka godzin przed śmiercią wysyła enigmatyczną wiadomość z prośbą o pomoc… Katarzyna Puzyńska jest z wykształcenia psychologiem. Przez kilka lat pracowała jako nauczyciel akademicki na wydziale psychologii. Teraz całkowicie skupiła się na realizowaniu swojej największej pasji, czyli pisaniu. W wolnych chwilach biega, spaceruje ze swoimi psami i jeździ konno.

Siostry Bukowskie

9 czerwca, godz. 15:00

Siostry Bukowskie, znane lepiej pod pseudonimami Pati i Marsi, tworzą energetyczny rodzinny duet, który największą popularność zyskał dzięki promocji zdrowego trybu życia na internetowym blogu założonym w 2012 r. (http://bukowskie.blogspot.com). Na profilu na Facebooku mają już ponad 225 tys. fanów, a na Instagramie – 186 tys. Ich działalność jest oparta przede wszystkim na zdrowo rozsądkowym podejściu do zdrowia i sportu, a książka „Słodko-zdrowe. Słodycze w Twojej zdrowej diecie” (Burda Publishing Polska), którą właśnie wydały, idealnie to podkreśla. Można w niej znaleźć m.in. : pomysł na to, że zdrowa dieta nie wyklucza przyjemności, dowód na to, że da się połączyć radość ze smukłej figury ze smakiem łakoci, a także ponad 80 przepisów na odżywcze i pyszne słodycze. W książce nie brakuje też garści motywacji, przydatnych porad i sporej dawki wsparcia dla wiecznie początkujących.

A.Sz.

Manufaktura / materiały prasowe
Tagi: manufaktura, spotkania, autorskie, puzyńska, siostry, bukowskie, lodz
go to top