Najbardziej kolorowy, najradośniejszy Festiwal na świecie już 30 czerwca w Łodzi! - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa


 
Wtorek, 19 lutego 2019
Wybierz miasto na mapie
Najbardziej kolorowy, najradośniejszy Festiwal na świecie już 30 czerwca w Łodzi!
Data dodania: 2018-06-26 18:24:23
Najbardziej kolorowy, najradośniejszy Festiwal na świecie już 30 czerwca w Łodzi!
Najbardziej kolorowy, najradośniejszy Festiwal na świecie już 30 czerwca w Łodzi! Najbardziej kolorowy, najradośniejszy Festiwal na świecie już 30 czerwca w Łodzi! Najbardziej kolorowy, najradośniejszy Festiwal na świecie już 30 czerwca w Łodzi! Najbardziej kolorowy, najradośniejszy Festiwal na świecie już 30 czerwca w Łodzi!
Źródło zdjęcia: uml.lodz.pl
Patrzysz na świat przez różowe okulary? Marzysz o niebieskich migdałach? Nie masz zielonego pojęcia, jak spędzić wolny czas? Połącz te trzy kolory, dodaj jeszcze kilka i zanurz się razem z nami w wielobarwnej chmurze Kolorów Holi!

Już 30 czerwca na łódzkich Błoniach odbędzie się Festiwal Kolorów w Łodzi. Zagrają m.in.: B.R.O, nie zabraknie także akcentu rockowego (Coria), a DJ będą bawić amatorów muzyki elektronicznej. Atrakcją wieczoru będzie Festiwal Balonów! Już 30 czerwca Błonia Łódzkie (ul. Konstantynowska), musisz tam być!
Łódzka odsłona najbardziej kolorowej imprezy na gotowa na 2018 rok! W tym roku, dzięki współpracy z Łódzkim Centrum Wydarzeń, na Festiwal Kolorów dowiozą specjalne autobusy! Dodatkowo, na imprezie nie zabranie kolorowych stref sponsorskich! Pyszne Maoam, Owocowe Tutti-Frutti, Niezastąpiony Mercedes Diesel Truck to tylko przedsmak tego, co będzie na Was czekać!

Szósta edycja Festiwalu Kolorów uderzy z jeszcze większą mocą. Oprócz niezapomnianej atmosfery wśród unoszących się w powietrzu kolorów Holi, na uczestników czekać będą: świetna muzyka, spora dawka pozytywnej atmosfery oraz smaczne jedzenie.

- "Nie siedź w domu! Wpadnij do nas i zobacz, jakie życie może być kolorowe!" - zachęcają organizatorzy. W tym roku kolorowe szaleństwo zaangażowało dziesiątki tysięcy osób.


CO? GDZIE? KIEDY?
Łódź, Błonia Łódzkie, ul. Konstantynowska - 30 czerwca 2018r. (sobota)

Festiwal Kolorów to impreza, której nie trzeba przedstawiać.
. Świetni muzycy, pyszne jedzenie i tysiące kolorowych uczestników - to znak rozpoznawcze tej barwnej inicjatywy. Wstęp na imprezę jest DARMOWY co zachęca do udziału osoby praktycznie w każdym wieku. Organizatorzy przewidzieli bowiem atrakcje zarówno dla dzieci jak i młodzieży i dorosłych. Poza burzą Kolorów Holi, na uczestników czekają m.in. gigantyczne balony, bazooki CO2, kolorowe okularki, dmuchańce czy konkursy z nagrodami.

Po więcej informacji zapraszamy na www.facebook.com/festiwal.kolorow lub www.festiwalkolorow.pl

Specjalnie na potrzeby festiwalu uruchomiona zostanie linia autobusowa, kursująca
pomiędzy dworcem Łódź Kaliska a Błoniami Łódzkimi.

Trasa:

DW. ŁÓDŹ KALISKA – Karolewska, al. Włókniarzy, al. Bandurskiego, Krzemieniecka,
Retkińska, Kusocińskiego, Juszczakiewicza „Kornika” – BŁONIA ŁÓDZKIE
BŁONIA ŁÓDZKIE – Juszczakiewicza „Kornika” (zawraca na rondzie Andersa),
Kusocińskiego, Retkińska, Krzemieniecka, al. Bandurskiego, al. Włókniarzy,
Karolewska – DW. ŁÓDŹ KALISKA

Linia obsługiwana taborem 12-metrowym.
Kursuje w godz. 14:30 – 16:00 co 10 minut i w godz. 16:00 – 20:00 co ok. 20 minut.

A.Sz.

Uml.lodz.pl
Tagi: festiwal,kolorow, lodz, lodzkie,blonia, kolory, impreza, zabawa
go to top