Po śladach krwi do sprawcy - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa


 
Wtorek, 19 lutego 2019
Wybierz miasto na mapie
Po śladach krwi do sprawcy
Data dodania: 2018-06-27 10:32:09
Po śladach krwi do sprawcy
Źródło zdjęcia: pixabay.com
Policjanci szukając sprawcy pobicia, po śladach krwi, dotarli do jednego z mieszkań na ulicy Tatrzańskiej. Gdy drzwi otworzył im 38-letni mężczyzną ich uwagę zwrócił susz roślinny leżący na stole.

21 czerwca 2018 roku kilka minut przed 23.00 policjanci otrzymali zgłoszenie o pobiciu mężczyzny na ulicy Tatrzańskiej.

Gdy dotarli pod wskazany adres zastali zakrwawionego 42-latka, który opisał jak wygląda sprawca i w którym poszedł kierunku. Zauważyli tez ślady krwi na chodniku, które poprowadziły ich wprost do jednego z mieszkań w pobliskim bloku. Gdy zapukali do drzwi otworzył im 38-latek.
. Miał na sobie zakrwawioną bluzę, co potwierdziło przypuszczenia, że to właśnie ten mężczyzna może być sprawcą pobicia. Gdy policjanci weszli do mieszkania
ich uwagę zwrócił leżący na stole susz roślinny. Jak się okazało było to ponad 160 gramów marihuany. Postanowili więc przeszukać cały lokal, dzięki czemu zabezpieczyli jeszcze 134 gramy białego proszku. 38-latek został zatrzymany.

Jak się okazało był on już wcześniej notowany min. za przestępstwa narkotykowe. Usłyszał już zarzut posiadania znacznych ilości substancji odurzających, za co może grozić kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Ponadto funkcjonariusze prowadzą postępowanie dotyczące pobicia 42-latka.

A.Sz.

lodzka.policja.gov.pl
Tagi: policja, lodz, krew, pobicie, tatrzanska, sprawca, poszukiwania
go to top