Sobotni remis łódzkiego Widzewa ze Zniczem Pruszków - INFO BAI

Poniedziałek, 10 grudnia 2018
Wybierz miasto na mapie
Sobotni remis łódzkiego Widzewa ze Zniczem Pruszków
Data dodania: 2018-08-06 09:28:16
Sobotni remis łódzkiego Widzewa ze Zniczem Pruszków Sobotni remis łódzkiego Widzewa ze Zniczem Pruszków Sobotni remis łódzkiego Widzewa ze Zniczem Pruszków Sobotni remis łódzkiego Widzewa ze Zniczem Pruszków
Źródło zdjęcia: Anna Szymczak
Po dwóch ostatnich zwycięstwach piłkarze Widzewa zremisowali w sobotnim meczu ze Zniczem Pruszków .
Gola dla łodzian strzelił Mateusz Michalski .

Początek meczu szedł dobrze, walka na boisku była wyrównana pomiędzy drużynami .
Pomimo wywalczonych już na początku dwóch rzutów rożnych przez drużynę gospodarzy wynik na razie nie ulegał zmianie .
Kolejne minuty w sumie nic w meczu nie wnosiły, obie drużyny walczyły zawzięcie choć w większej części przy piłce utrzymywała się drużyna Widzewa.
Mimo to łodzianie nadal nie potrafili znaleźć drogi do bramki przeciwnika i pierwsza połowa meczu zakończona była bezbramkowym remisem .
.

Drugą połowę sobotniego spotkania na stadionie przy ulicy Piłsudskiego oba zespoły rozpoczęły bez zmian w wyjściowych składach.
Tym razem to drużyna gości ruszyła do mocniejszych i śmielszych ataków na przeciwnika .
W 56. minucie meczu sprytnym zagraniem oraz strzałem z rzutu wolnego piłkę w siatkę posłał Mateusz Michalski.
Znicz Pruszków po stracie pierwszej bramki starał się bardzo szybko odrobi straty co udało im się w 83. minucie.
Z lewej strony boiska dość precyzyjnym strzałem głowy piłkę w światło bramki posłał Marcin Bochenek.

Pomimo dalszych prób przeniesienia zwycięstwa na swoją stronę drużynie łódzkiego Widzewa niestety nie udało się doprowadzić do kolejnej bramki.
Ostatecznie to spotkanie zakończyło się remisem 1:1 i tylko jednym punktem zdobytym przez łódzką drużynę .

Pomimo to, że sobotnie spotkanie zakończone zostało remisem drużyna Widzewa nadal pozostaje na pierwszym meczu w tabeli .

Widzew Łódź - Znicz Pruszków 1:1 (0:0)

Bramki:

1:0 - Mateusz Michalski (55’)
1:1 - Marcin Bochenek (83’)

Składy :

Widzew Łódź:

Patryk Wolański - Marcin Pigiel, Sebastian Zieleniecki, Radosław Sylwestrzak, Sebastian Kamiński, Mateusz Michalski (80’ Marek Zuziak),
Maciej Kazimierowicz, Simonas Paulius (54’ Michał Miller), Konrad Gutowski, Daniel Świderski (50’ Kacper Falon), Robert Demjan.

Znicz Pruszków: Piotr Misztal - Marcin Bochenek, Adrian Rybak, Piotr Klepczarek, Mateusz Długołęcki, Adrian Małachowski,
Przemysław Kocot (74’ Marcin Smoliński), Karol Podliński (63’ Dariusz Zjawiński), Marcin Rackiewicz, Paweł Tarnowski (90' Jakub Zagórski),
Jakub Kabala (59’ Patryk Kubicki).

Sędziowie: Grzegorz Kawałko (główny), Łukasz Sikora, Marcin Adamski (asystenci), Łukasz Małaszewski (techniczny)

Żółta kartka: Paulius

Widzów: 16 821

Anna Szymczak
Tagi: remis, lodz, widzew, znicz, pruszkow, stadion, pilsudskiego, remis, tabela