Widzew Łódź wygrywa w sobotnim meczu 3:1 - INFO BAI

Środa, 14 listopada 2018
Wybierz miasto na mapie
Widzew Łódź wygrywa w sobotnim meczu 3:1
Data dodania: 2018-08-20 09:04:18
Widzew Łódź wygrywa w sobotnim meczu 3:1 Widzew Łódź wygrywa w sobotnim meczu 3:1
Źródło zdjęcia: Anna Szymczak
Po dwóch ostatnich meczach przegranych łódzki Widzew w końcu wygrywa na swoim terenie.

W sobotnim ciężkim meczu drużyna Radosława Mroczkowskiego w meczu z Gryfem Wejcherowo sięgnęła po kolejne zwycięskie trzy punkty .

Co prawda mecz zaczął się dla widzewiaków dość pechowo, bo w już w 7 minucie boisko musiał opuścić kontuzjowany Paulius.
W dalszej części meczu piłka spokojnie była rozgrywana przez jedną i drugą stronę , bez konkretnych akcji .
Dopiero w 38 minucie piłka po uderzeniu Dawida Rogalskiego odbiła się o słupek i znalazła się w bramce Widzewa.
Na szczęście na odpowiedź łódzkiej drużyny nie trzeba było długo czekać .
. Po dośrodkowaniu Gutowskiego piłka trafiła do Michalskiego,
który pewnym strzałem umiejscowił ją w bramce rywala. Do przerwy wynik meczu wskazywał na remis.

Druga połowa meczu rozpoczęła się w dość szybkim tempie .
Widzewska drużyna ruszyła pewnie do ataku jednakże dopiero w 52 minucie wynik meczu zmienił się na korzyść Widzewa.
Pomimo objęcia prowadzenia łódzka drużyna nie chciała ani na chwilę odpuścić . W pozostałym czasie gry drużyna Widzewa napierała coraz bardziej na przeciwników ,
ale tym razem bez rezultatów. Dopiero w doliczonym czasie gry był mały przełom.
Gospodarze wywalczyli rzut wolny, a dobiegający po dośrodkowaniu do piłki Świderski został faulowany.
Sędzia podyktował „jedenastkę” i wynik meczu zmienił się na 3:1 .

Po dwóch ostatnich przegranych meczach w końcu nastąpił jakiś przełom i łódzka drużyna zyskała na swoim koncie kolejne trzy punkty .

Widzew Łódź – Gryf Wejherowo 3:1 (1:1)