Ukradł samochód, spowodował kolizję i uciekł - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa


 
Wtorek, 25 czerwca 2019
Wybierz miasto na mapie
Ukradł samochód, spowodował kolizję i uciekł
Data dodania: 2018-10-12 12:53:33
Ukradł samochód, spowodował kolizję i uciekł
Źródło zdjęcia: lodzka.policja.gov.pl
Uciekając ukradzionym samochodem spowodował kolizję i porzucił pojazd na drodze.

8 października 2018r. 35-letni mężczyzna ukradł z prywatnej posesji samochód marki volkswagen. Kluczyki i dokumenty od auta były w środku, a brama posesji była otwarta.
Właściciel auta spędzał czas na podwórku, gdy w pewnym momencie usłyszał trzaśnięcie drzwi swojego auta. Gdy poszedł zobaczyć co się dzieje, zobaczył, że ktoś
odjeżdża jego pojazdem. Gdy 30-latek upewnił się, że nikt z rodziny nie zabrał samochodu od razu zadzwonił na policję Skradziony volkswagen, którego wartość oszacowano na 7000zł został odnaleziony jeszcze tego samego dnia.
. Sprawca kradzieży samochodu podczas ucieczki
spowodował kolizję drogową na przedmieściach Łodzi. W obawie przed odpowiedzialnością uciekł przez przyjazdem policji. Policjanci, którzy zajmowali się tą sprawą ustalili dane sprawcy tej kradzieży. Okazał się nim 35-letni mieszkaniec powiatu brzezińskiego. Mężczyzna podczas zatrzymania nie stawiał oporu. W rozmowie z funkcjonariuszami przyznał, że przechodząc obok posesji na której stał zaparkowany volkswagen postanowił wykorzystać okazję. Chciał sprzedać samochód na części. Gdy uciekając skradzionym autem uderzył w inny pojazd uciekł, aby uniknąć odpowiedzialności. Zatrzymany był już wcześniej notowany za konflikty z prawem. Usłyszał już zarzut przywłaszczenia samochodu. Za taki czyn grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: lodzka.policja.gov.pl/ Aga
Tagi: Kradzież, samochód, kolizja, ucieczka, Łódź,
Najczęściej czytane
go to top