Jaguarem na czerwonym i z narkotykami - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa


 
Poniedziałek, 20 maja 2019
Wybierz miasto na mapie
Jaguarem na czerwonym i z narkotykami
Data dodania: 2018-11-12 11:40:25
Jaguarem na czerwonym i z narkotykami
Źródło zdjęcia: efotogaleria.pl
Policjanci z Komendy Wojewódzkiej zajmujący się zwalczaniem przestępczości pseudokibiców zatrzymali kierującego, który na ich oczach zignorował czerwone światło i wymusił pierwszeństwo.

Okazało się, że miał przy sobie narkotyki i niewykluczone, że prowadził pojazd w stanie po ich spożyciu. Noc spędził w policyjnym areszcie. 8 listopada 2018 roku około godziny 21.40 rejonie ulic Rzgowskiej i Kosynierów Gdyńskich doszło do wykroczenia drogowego.
. Kierujący Jaguarem jadąc w kierunku centrum miasta zignorował czerwone światło sygnalizacji i przejechał przez skrzyżowanie wymuszając pierwszeństwo na policyjnym nieoznakowanym radiowozie.

Oczywiście nie pozostało to bez reakcji poruszającym się nim funkcjonariuszy z Wydziału do walki z przestępczością Pseudokibiców KWP w Łodzi. Ruszyli za piratem, którego zatrzymali na pobliskiej stacji paliw.

Okazał się nim 23-letni łodzianin. Podczas interwencji wypadła mi z kieszeni dilerka z marihuaną.
Był trzeźwy, ale zostaną przeprowadzane badania pod kątem środków odurzających.

Jaguara odholowano na parking, a 23-latka do policyjnego aresztu. Łodzianin usłyszy najprawdopodobniej zarzut posiadania narkotyku, za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności a w przyszłości niewykluczone, że także zarzut prowadzenia pojazdu pod wpływem środków odurzających, co wiąże się z utratą prawa jazdy.

Źródło: lodzka.policja.gov.pl
Tagi: łódź, policja, narkotyki, jaguar,
go to top