Zagubiony na rondzie - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa


 
Wtorek, 25 czerwca 2019
Wybierz miasto na mapie
Zagubiony na rondzie
Data dodania: 2019-01-09 10:44:00
Zagubiony na rondzie
Źródło zdjęcia: pixabay
Kierował samochodem pod wpływem.

8 stycznia 2019 roku około godziny 9:40 patrol łódzkiej drogówki, który w związku z trudnymi warunkami na drogach patrolował okolice Ronda Lotników Lwowskich zwrócił uwagę na kierującego skodą. Mężczyzna jadąc po rondzie sprawiał ważenie, że jest zagubiony. Policjanci zatrzymali pojazd, którym poruszały się dwie osoby mężczyzna i kobieta.
. W trakcie rozmowy funkcjonariusze wyczuli od kierującego woń alkoholu. Badanie stanu trzeźwości 37-latka wykazało aż 2,3 promila alkoholu w organizmie .

Na pytanie policjantów dlaczego w takim stanie prowadzi auto mężczyzna odpowiedział, że nie był świadomy, że jest pijany, tym bardziej że poprzedniego dnia spożywał jedynie odrobinę wina. Mundurowi zatrzymali kierującemu prawo jazdy, natomiast auto przekazali 24-letniej pasażerce, która posiadała uprawnienia do kierowania. W rozmowie z funkcjonariuszami kobieta stwierdziła, że nie była świadoma w jakim stanie znajduje się kierujący. Teraz mężczyzna stanie przed sądem grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna a, także zakaz prowadzenia pojazdów.

Źródło: lodz.policja.gov.pl

Aga
Tagi: Zagubiony, rondo, alkohol, promile, drogówka
Najczęściej czytane
go to top