Potrącił kobietę i uciekł - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa


 
Wtorek, 25 czerwca 2019
Wybierz miasto na mapie
Potrącił kobietę i uciekł
Data dodania: 2019-01-10 19:56:40
Potrącił kobietę i uciekł
Źródło zdjęcia: lodz.policja.gov.pl
Wysiadła z taksówki i została potrącona.

9 stycznia młody mężczyzna kierujący oplem najechał na pieszą, która chwilę wcześniej wysiadła z taksówki, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia. Na miejsce potrącenia oprócz mundurowych przybyła załoga pogotowia, która przewiozła 37-letnią pieszą do szpitala.
W wyniku najechania piesza doznała urazu nóg.

Funkcjonariusze na podstawie relacji świadka oraz zapisu monitoringu ustalili numery rejestracyjne auta, a także ustalili właściciela.
. Okazało się, że auto w przeciągu kilku miesięcy kilkakrotnie zmieniało właściciela. Pod ostatnim ustalonym adresem nikogo nie zastano, Policjanci kilkukrotnie monitorowali adres, 10 stycznia w godzinach porannych zatrzymali 23-letniego łodzianina, który poprzedniego dnia poruszał się oplem. W rozmowie z 23-latkiem ustalili, iż uciekł z miejsca zdarzenia z obawy o konsekwencję swojego czynu. Podczas sprawdzenia w policyjnych bazach danych okazało się, że 23-latek nie posiada uprawnień do kierowania, a także ma czynny sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Podczas przesłuchania przyznał się do sprawstwa wypadku. Zostały mu również przedstawione zarzuty dotyczące jazdy bez uprawnień, niestosowania do zakazów sądowych a także nie udzielenia pomocy ofierze wypadku. Za popełnione czyny 23-latkowi grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: lodz.policja.gov.pl

Aga
Tagi: potrącił, kobietę, uciekł, konsekwencje, opel
Najczęściej czytane
go to top