Mimo zakazu dalej prowadziła działalność - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa


 
Wtorek, 25 czerwca 2019
Wybierz miasto na mapie
Mimo zakazu dalej prowadziła działalność
Data dodania: 2019-01-12 10:50:29
Mimo zakazu dalej prowadziła działalność
Źródło zdjęcia: lodzka.policja.gov.pl
Z terenu firmy wyjeżdżała ciężarówka.

10 stycznia 2018r. policjanci zgierskiej komendy pojechali do siedziby firmy zajmującej się gospodarowaniem odpadami . Policjanci mieli przypuszczenie, że pomimo nałożonego na właścicielkę firmy zakazu prowadzenia działalności w dalszym ciągu zajmuje się Ona gospodarowaniem odpadami. Na miejscu kryminalni zaobserwowali wyjeżdżającą z terenu firmy ciężarówkę z załadowanymi odpadami.
. Później okazało się, że były to śmieci budowlane oraz plastikowe. Policjanci ruszyli za samochodem, który wjechał na teren wyrobiska żwirowni na terenie powiatu zgierskiego, gdzie kierujący wyrzucił transportowane odpady. Funkcjonariusze natychmiast podjęli na miejscu czynności. Zarówno kierowca samochodu, jak i właściciel terenu zostali przesłuchani.

Na polecenie prokuratora na miejscu przeprowadzono oględziny. Z związku z obowiązującym wobec właścicielki firmy zakazem prowadzenia działalności gospodarczej związanej z gospodarowaniem odpadami, prokurator wydał postanowienie o zatrzymaniu kobiety i skierował wniosek o tymczasowe aresztowanie 42-latki.

Źródło: lodzka.policja.gov.pl

Aga
Tagi: zakaz, działalność, śmieci, ciężarówka
Najczęściej czytane
go to top